WITAJ NA STRONIE

Początek działalności naszej firmy przypada na styczeń 1996 roku.
Dbamy o najwyższą jakość naszych usług.
Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Potrzebujesz elektryka-zadzwoń, nie jesteś czegoś pewien-zapytaj!

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

O firmie

Początek działalności Zakładu Instalatorstwa Elektrycznego M. Mazurek przypada na styczeń 1996 roku.
Firma kładzie szczególny nacisk na fachowość, bezpieczeństwo i terminowość wykonywanych prac. Realizujemy nasze usługi głównie w Zamościu, a także w okolicznych miejscowościach województwa lubelskiego, ale nie jest to regółą. Firma wyposażona jest w sprzęt, narzędzia i środki transportu niezbędne do świadczenia usług. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez naukę, kursy, szkolenia oraz wertowanie ukazujących się publikacji i nowinek technologicznych, jak również pojawiających się nowelizacji przepisów prawa budowlanego i energetycznego. Zaufanie i uznanie klientów dla naszych usług zdobywamy przez rzetelność, zaangażowanie i terminowość wykonania powierzonej nam usługi.
Najwyższej klasy sprzęt oraz wyspecjalizowani instalatorzy to klucz do naszego sukcesu.
W nawiązaniu do potrzeb klientów firma stopniowo zwiększa zakres usług między innymi o zewnętrzne systemy przeciwoblodzeniowe: dachy i rynny, podjazdy do garaży, chodniki i ulice, automatyka bram wjazdowych i garażowych, centralny odkurzacz i szlabany parkingowe.
Obserwując też rozwój zainteresowania odnawialnymi źródłami energii firma poszerzyła swoją ofertę o kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz małe elektrownie wiatrowe i wodne.

Widok - centralny odkurzacz, instalacja natynkowa

Cennik

Każda instalacja jest inna. Instalacje różnią się standardami, zakresem i parametrami. Różnica dotyczy np. jakości użytych kabli, kategorii sieci, cen materiałów, producenta czy chociażby rodzaju ścian. Różnic w wykonaniu instalacji jest tak wiele, że nie sposób ich tu przedstawić. Wysokość inwestycji podajemy dopiero po zapoznaniu się z dokumentacją. Na podstawie projektu możliwe jest obliczenie ilości potrzebnego materiału i oszacowanie czasu na realizację. Przygotowana wycena zawsze podlega negocjacjom.

Widok - szlaban parkingowy z instalacją świetlną i dzwiękową Po określeniu zakresu prac, przygotowujemy umowę gwarantującą terminowe i solidne wykonanie. Po zakończeniu przekazujemy dokumentację wykonawczą wraz z protokołami z pomiarów. Całość na nasze usługi uzupełnia pisemna -
dwu letnia gwarancja.

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług powiedz to innym, jeśli nie, powiedz to nam. Wystawiamy faktury VAT.

O firmie

Z.I.E - M. Mazurek
  • kom: 601 881 819
  • tel/fax: 84 638 81 66
  • e-mail: mazmir1@vp.pl
  • www.ezatt.pl
  • elektrowykonawstwo.pl
  • NIP: 9221046689

    REGON: 950232999