WITAJ NA STRONIE

Początek działalności naszej firmy przypada na styczeń 1996 roku.
Dbamy o najwyższą jakość naszych usług.
Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Potrzebujesz elektryka-zadzwoń, nie jesteś czegoś pewien-zapytaj!

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

Instalacje elektryczne, instalacje inteligętne

Instalacja elektryczna - przykładowe rozplanowanie Instalacji elektrycznej tak jak prądu nie widać. Widać tylko skutki ich istnienia w postaci świecącego się światła i działających urządzeń elektrycznych. Wykonujemy kompleksowe usługi związane z położeniem instalacji elektrycznej w obiekcie nowo budowanym jak również modernizację, remont i naprawę istniejącej już instalacji. Specjalizujemy się również w wykonawstwie instalacji elektrycznej inteligentnej. Proponujemy fachowe doradztwo w zakresie dostosowania projektu instalacji do wymagań i dla komfortu jej użytkowników oraz podniesienia jej funkcjonalności. Oferujemy nowoczesne rozwiązania zarówno dla instalacji wewnętrznej, zewnętrznej jak i ogrodowej.
Wykonujemy pełny zakres pomiarów, przeglądów i odbiorów instalacji elektrycznych: pomiary ochronne i okresowe - badania środowiska pracy - pomiary ochrony przeciwporażeniowej - pomiary nateżenia oświetlenia - pomiar skuteczności zerowania - pomiar szybkiego wyłaczenia - pomiar impedancji pętli zwarcia - pomiar rezystancji izolacji, pomiary rezystacji uziemienia - badania wyłaczników różnicowoprądowych RCD - badania i pomiary elektronarzędzi - pomiary instalacji odgromowych - pomiar rezystancji uziemienia - pomiary natężenia oświetlenia - pomiary równomierności oświetlenia - pomiary wydajności wentylacji i skuteczności wentylacji itp.
Przegląd odgromowy, uziemień i szyny wyrównawczej, przegląd okresowy - kontrola okresowa instalacji elektrycznych i odgromowych, uziemienia ochronne - robocze.
Realizujemy przeglądy - kontrole okresowe: roczne - dwuletnie - pięcioletnie. Wykonujemy kosztorysowanie robót elektrycznych instalacyjno - budowlanych i remontowych, kosztorys ofertowy, kosztorys powykonawczy, kosztorys inwestorski - przedmiar - obmiar robót itp. Nadzory i dozory - pełnienie funkcji kierownika budowy instalacji elektrycznych itp.
Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne użytkowe oraz badania termowizyjne w budownictwie.

Instalacje alarmowe

Bezpieczny dom - systemy instalacji alarmowej

Trudno sobie wyobrazić współczesny dom bez porządnego alarmu, który zapewni bezpieczeństwo i spokojny sen domownikom oraz będzie czuwać nad ich mieniem podczas ich nieobecności w domu. Niestety, minęły czasy, w których mogliśmy czuć się w pełni bezpiecznie we własnym domu i na posesji, a także pozostawić dobytek bez dozoru, nie obawiając się, że po powrocie spotka nas przykra niespodzianka. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonanie idealnego dla każdego klienta systemu zabezpieczeń przeciwwłamaniowych oraz kontroli dostępu. Oferujemy wykonanie funkcjonalnego systemu instalacji alarmowej zarówno dla klienta indywidualnego jak i systemu monitoringu oraz telewizji przemysłowej dla firm i instytucji. Swoją ofertę dostosowujemy do oczekiwań i wymagań klienta. Proponujemy funkcjonalne i korzystne dla użytkownika rozwiązania z zakresu: systemów sygnalizacji włamania, systemu kontroli dostępu i taryfikacji czasu pracy, domofonów, videodomofonów i interkomów, kamery , TV przemysłowa itp.

<

Systemy telewizji przemysłowej, wideodomofony i domofony

Monitoring CCTV - telewizja przemysłowa

Celem systemu telewizji dozorowej jest umożliwienie zdalnej - lokalnej obserwacji oraz rejestracji zdarzeń mających miejsce na danym planie obserwacyjnym. Wykorzystując najnowocześniejsze na rynku sterowniki jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wyszukane układy sterowania i sygnalizacji procesów lub zdarzeń. W zależności od oczekiwań klienta mogą to być instalacje bez rejestracji obrazu (tylko podgląd), z rejestracją cyfrową na twardym dysku komputera bądź rejestratora cyfrowego z możliwością podglądu poprzez Internet. W ramach instalacji systemów domofonowych i videodomofonowych pomagamy dostosować system domofonowy do potrzeb i wygody jego użytkowników. Zapewniamy kompleksową realizację usług: projekt, montaż, uruchomienie, konserwację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Fotowoltaika - ogniwo fotowoltaiczne

Prognoza globalnego wykorzystania źródeł energii Wielu z nas marzy o tym, aby rachunki za prąd były chociaż o połowę niższe. Wielu też jest takich, którzy martwią się o stan środowiska naturalnego - o efekt cieplarniany będący następstwem spalania paliw kopalnych i wzrostu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Jeszcze inni chcieliby mieć własne niezależne i niezawodne źródło energii elektrycznej. Przy obecnym rozwoju techniki marzenia wszystkich tych osób mogą się już spełnić. Możliwe jest to dzięki fotowoltaice - dziedzinie, która zajmuje się przemianą światła słonecznego na energię elektryczną. Zastosowanie urządzeń zwanych modułami fotowoltaicznymi umożliwia pozyskiwanie darmowego prądu. Promieniowanie słoneczne w Polsce Polska posiada jedne z najlepszych warunków do wykorzystywania energii słonecznej w naszej części Europy. Natężenie promieniowania słonecznego jest oczywiście różne w poszczególnych regionach kraju i waha się ono od 900 kWh/m2 do 1200 kWh/m2, co widać na mapce. Aby korzystać z energii wytwarzanej w modułach fotowoltaicznych, konieczne jest ich połączenie z innymi urządzeniami, czyli zbudowanie systemu fotowoltaicznego. Jest w tym zakresie kilka możliwości np. System autonomiczny - zasilanie urządzeń na prąd stały, bądź też na prąd przemienny 230/400V podłączony do sieci energetycznej lub też nie.

Oferujemy Państwu zarówno przydomowe elektrownie słoneczne jak i większe systemy fotowoltaiczne.

Pompy ciepła

Zestaw klimatyzatorów średniej mocy chłodniczej Pompa ciepła jest urządzeniem, które umożliwia korzystanie z ekologicznej i darmowej energii. Pompa w zależności od rodzaju pobiera ciepło spod powierzchni ziemi, powietrza, czy też wody. To obecnie jedna z najtańszych technologii służących do ogrzewania. Najbardziej wydajne pompy gruntowe pozwalają zaoszczędzić wiele złotówek w ciągu roku. Ponadto nie trzeba się już przejmować wzrostem cen paliw tradycyjnych. Pompę ciepła można zamontować praktycznie wszędzie. Odwierty, będące źródłem energii, nie wymagają zbyt wiele miejsca, więc jest to idealne źródło ciepła również dla domów w zabudowie szeregowej. Pompy doskonale współpracują z tradycyjnym ogrzewaniem oraz z kolektorami słonecznymi tworząc ekologiczny tandem pozwalający na spore oszczędności eksploatacyjne.

Klimatyzacja oraz mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła

Zestaw klimatyzatorów średniej mocy chłodniczej

Klimatyzacja pozwala na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniu, czyli nadanie powietrzu wymaganych parametrów takich jak temperatura czy wilgotność. Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki, w których człowiek czuje się najlepiej, z odpowiednią temperaturą i wilgotnością, dzięki czemu wpływa na poprawę naszego samopoczucia , kondycji, zwiększa aktywność, czyli poprawia nasz komfort. Istnieje ścisły związek pomiędzy naszym samopoczuciem a temperaturą bezpośredniego otoczenia. Wentylacja mechaniczna zapewni stałą wymianę powietrza w ilości dostosowanej do wielkości domu, liczby mieszkańców i przeznaczenia pomieszczeń. Możliwość dowolnego ustalenia ilości powietrza wentylacyjnego oraz kontrolowania jego strumienia - to najważniejsza zasada wentylacji mechanicznej. Ale tym, co w największym stopniu stanowi o atrakcyjności takiej wentylacji, jest odzyskanie ciepła z wywiewanego pomieszczenia. Możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od doboru i zaprojektowania systemów klimatyzacji i wentylacji, poprzez fachowy montaż urządzeń, a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jako serwis wykonujemy przeglądy eksploatacyjne, usuwanie awarii - naprawy, remonty, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzatorów, udrażnianie odpływu skroplin, sprawdzanie cisnienia czynnika chłodniczego itp.

Systemy przeciwoblodzeniowe

Ogrzewanie na zewnątrz budynku

Zimą śnieg nie powinien nikogo zaskoczyć. Co jednak zrobić, by konieczność odśnieżania nie stała się dokuczliwa. Odpowiedzią są systemy przeciwoblodzeniowe, które skutecznie wyeliminują obowiązek torowania sobie drogi do garażu, furtki czy wejścia po schodach. Elektryczne systemy ochrony przeciwoblodzeniowej są trwałe, efektywne i wygodne, a sterowane właściwą automatyką gwarantują niskie koszty eksploatacji. Miejscem, gdzie najczęściej decydujemy się na montaż systemów przeciwoblodzeniowych, są schody. Kolejnym typowym miejscem instalacji są podjazdy do garaży, dzięki czemu uwolnieni zostajemy od konieczności codziennego porannego odśnieżania w sytuacji, gdy spieszymy się do szkoły czy też pracy. Lód i śnieg są często przyczyną niedrożności rynien i rur spustowych, co doprowadza w konsekwencji do uszkodzeń elewacji budynków. Zwisające sople są też poważnym zagrożeniem między innymi dla ludzi, zwierząt czy też pojazdów. Można temu zapobiec wykorzystując energię elektryczną. Jest to metoda pewna i przyjazna dla środowiska naturalnego.

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług powiedz to innym, jeśli nie, powiedz to nam. Wystawiamy faktury VAT.

Nasze usługi

Z.I.E - M. Mazurek
  • kom: 601 881 819
  • tel/fax: 84 638 81 66
  • e-mail: mazmir1@vp.pl
  • www.ezatt.pl
  • elektrowykonawstwo.pl
  • NIP: 9221046689

    REGON: 950232999