WITAJ NA STRONIE

Początek działalności naszej firmy przypada na styczeń 1996 roku.
Dbamy o najwyższą jakość naszych usług.
Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Potrzebujesz elektryka-zadzwoń, nie jesteś czegoś pewien-zapytaj!

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

O firmie

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Mirosław Mazurek działa na rynku od stycznia 1996 roku.
Firmę zbudowaliśmy na mocnych fundamentach. Stawiamy na bezkompromisową jakość która w połączeniu z wiedzą i rzetelnością naszych specjalistów oraz z zachowaniem rozsądnego poziomu cen daje zachwycające efekty i maksymalną satysfakcję naszych Klientów z każdego zrealizowanego projektu. Firma kładzie szczególny nacisk na fachowość, bezpieczeństwo i terminowość wykonywanych prac. Realizujemy nasze usługi głównie w Zamościu, a także w okolicznych miejscowościach województwa lubelskiego, ale nie jest to regułą. Firma wyposażona jest w sprzęt, narzędzia i środki transportu niezbędne do świadczenia usług. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje i nie przestajemy szukać nowych możliwości i rozwiązań. Doświadczenie zdobywamy poprzez pracę, naukę, kursy, szkolenia oraz wertowanie ukazujących się publikacji i nowinek technologicznych, jak również pojawiających się nowelizacji przepisów prawa budowlanego i energetycznego. .
Najwyższej klasy sprzęt oraz wyspecjalizowani instalatorzy to klucz do naszego sukcesu. Potrzebujesz solidnych rozwiązań, usług lub wsparcia technologicznego skontaktuj się z nami - porozmawiamy o wspólnych rozwiązaniach.
W nawiązaniu do potrzeb klientów firma stopniowo zwiększa zakres usług między innymi o zewnętrzne systemy przeciwoblodzeniowe: dachy i rynny, podjazdy do garaży, chodniki i ulice, automatyka bram wjazdowych, garażowych i rolet, centralny odkurzacz i szlabany parkingowe.
Obserwując też rozwój zainteresowania odnawialnymi źródłami energii firma poszerzyła swoją ofertę o kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz małe elektrownie wiatrowe i wodne.

Widok - centralny odkurzacz, instalacja natynkowa

Cennik

Każda instalacja jest inna. Instalacje różnią się standardami, zakresem i parametrami. Różnica dotyczy np. jakości użytych kabli, kategorii sieci, cen materiałów, producenta czy chociażby rodzaju ścian. Różnic w wykonaniu instalacji jest tak wiele, że nie sposób ich tu przedstawić. W przypadku większych lub niestandardowych zleceń wysokość inwestycji podajemy dopiero po zapoznaniu się z dokumentacją. Na podstawie projektu możliwe jest obliczenie ilości potrzebnego materiału, robocizny i oszacowanie czasu na realizację. Przygotowana wycena jest bezpłatna, w większości przypadków wyceny dokonujemy przez telefon lub drogą elektroniczną.

Widok - szlaban parkingowy z instalacją świetlną i dzwiękową Po określeniu zakresu prac, przygotowujemy umowę gwarantującą na terminowe i solidne wykonanie usługi. Po zakończeniu prac przekazujemy dokumentację wykonawczą wraz z protokołami z pomiarów elektrycznych. Całość na nasze usługi uzupełnia pisemna
dwu letnia gwarancja na usługę jak i użyte materiały.

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług powiedz to innym, jeśli nie, powiedz to nam. Wystawiamy faktury VAT.

O firmie w skrócie

  • Posiadamy potęciał
  • Zaangażowanie
  • Rzetelność
  • Terminowość
  • Rozsądne ceny
  • NIP: 9221046689

    REGON: 950232999